In Memoriam Koos Bakker

Koos Bakker
1946 – 2015

Op dinsdag 21 april 2015 kregen wij het schokkende bericht dat Koos was overleden. Hij is slechts 68-jaar geworden en tot het laatst altijd op de club aanwezig geweest.

Koos was lid vanaf 2002 en zeer betrokken bij het wel en wee van onze vereniging. Hij was echt een man van de club en een training missen - dat gebeurde hem bijna nooit.

Tot voor kort trainde hij nog volop met zijn maatje “Iwan”. Fysieke problemen verhinderden hem echter om de training te volbrengen. Volgens Koos moest er wel geprobeerd worden een certificaat te halen met “Iwan”. Daarom nam hij de voor hem moeilijke beslissing de hond elders onder te brengen. Helaas zal hij er geen getuige van kunnen zijn, maar al het mogelijke zal aangewend worden om “Iwan” ter keuring te brengen en zo de wens van Koos te vervullen.

Koos bedankt voor alles wat je voor onze vereniging hebt betekend. We zullen je missen.

We wensen Stina en de familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies.

Het bestuur en leden van PHV ‘De Mersken’ Drachten